STARZ STRAKONICEspráva tělovýchovných a rekreačních zařízení města

Přeskočit navigaci

Plavecký areál letní

STAV LETNÍHO AREÁLU PRO TENTO DEN: ZAVŘENO

PŘI PŘÍZNI POČASÍ BUDE PRO VEŘEJNOST OTEVŘEN LETNÍ 50 M BAZÉN OD 5. ČERVNA 2023 12:00 - 20:00, SOBOTA + NEDĚLE 13:00 - 20:00 hod.

ZÁROVEŇ BUDE OTEVŘENÝ I KRYTÝ PLAVECKÝ BAZÉN (DLE AKTUÁLNÍHO ROZPISU).

VENKOVNÍ MALÉ BAZÉNY BUDOU V PROVOZU AŽ PO JEJICH REKONSTRUKCI.

Sledujte prosím aktuální informace na web. stránkách www.starz.cz nebo na informačním plakátu, tabuli či pokladně plaveckého stadionu.

 


Venkovní areál patří díky svému umístění a rozloze k nejhezčím v republice. Návštěvníci mohou využívat velký 50 m bazén (hloubka 1,60 m - 2,30 m) s osmi dráhami po obou stranách, bazén s tobogánem (hloubka 1,60 m), dětský bazén (hloubka 0,50 m - 0,80 m) s klouzačkou a hradem s dvěma menšími skluzavkami a nakonec i brouzdaliště pro ty nejmenší. 

Venkovní areál disponuje půjčovnou sportovního náčiní, kde si návštěvníci mohou půjčit věci na minigolf, stolní tenis, líný tenis, na basketbal, nohejbal, plážový volejbal a velké zahradní šachy.

Také se zde nachází skákací trampolína umístěná v zemi a písečná pláž s lehátky a slunečníky.

 


SLUŽBA PRO NÁVŠTĚVNÍKY:

Je možné na pokladně letního areálu plaveckého stadionu ve Strakonicích platit bezkontaktně kartou.

 


Informace pro návštěvníky

Poslední platící osoba bude z bezpečnostních důvodů do areálu plaveckého areálu vpuštěna nejpozději 1 hodinu před koncem uzavírací doby  !!!

 


 

VENKOVNÍ BAZÉN 50m JE VYHŘÍVÁN NA 26°C

DĚTSKÉ VENKOVNÍ BAZÉNY JSOU VYHŘÍVÁNY NA 24°C

 

 

 

 


Kliknutím na obrázek se zobrazí další

Plavecký areál letníPlavecký areál letníPlavecký areál letníPlavecký areál letníPlavecký areál letníPlavecký areál letníPlavecký areál letníPlavecký areál letníPlavecký areál letníPlavecký areál letníPlavecký areál letníPlavecký areál letníPlavecký areál letníPlavecký areál letníPlavecký areál letníPlavecký areál letníWebové stránky na míru vytvořil Ondřej Šejvl