STARZ STRAKONICEspráva tělovýchovných a rekreačních zařízení města

Přeskočit navigaci

Plavecký areál venkovní

STAV LETNÍHO AREÁLU PRO TENTO DEN: ZAVŘENO - konec sezóny KRYTÝ BAZÉN: OTEVŘENO - dle rozpisu

 Venkovní areál patří díky svému umístění a rozloze k nejhezčím v republice. Návštěvníci mohou využívat velký 50m bazén (hloubka 1,60m - 2,30m) s osmi dráhami, bazén s tobogánem (hloubka 1,60m), dětský bazén (hloubka 0,50m - 0,80m) s klouzačkou a hradem s dvěma menšími skluzavkami a nakonec i brouzdaliště pro ty nejmenší. 

Venkovní areál disponuje půjčovnou sportovního náčiní, kde si návštěvníci mohou půjčit věci na minigolf, stolní tenis, líný tenis, na basketbal, nohejbal, plážový volejbal a velké zahradní šachy.

 

 

  

Od 1. června 2019 startuje letní areál. Odpolední veřejné plavání a víkendové se v celém měsíci červnu přesouvá z krytého bazénu do letního areálu, v případě zhoršeného počasí naopak, z letního do krytého bazénu. Sledujte prosím aktuální informace na web. stránkách www.starz.cz nebo na informačním plakátu či tabuli plaveckého stadionu.

 

VEŠKERÉ VENKOVNÍ BAZÉNY JSOU VYHŘÍVÁNY NA 26°C

 


Kliknutím na obrázek se zobrazí další

Plavecký areál venkovníPlavecký areál venkovníPlavecký areál venkovníPlavecký areál venkovníPlavecký areál venkovníPlavecký areál venkovníPlavecký areál venkovníPlavecký areál venkovníPlavecký areál venkovníPlavecký areál venkovníPlavecký areál venkovníPlavecký areál venkovníPlavecký areál venkovníPlavecký areál venkovníPlavecký areál venkovníPlavecký areál venkovníPlavecký areál venkovníWebové stránky na míru vytvořil Ondřej Šejvl