STARZ STRAKONICEspráva tělovýchovných a rekreačních zařízení města

Přeskočit navigaci

Plavecký areál venkovní

STAV LETNÍHO AREÁLU PRO TENTO DEN: OTEVŘENO

 

Od 1. června 2022 startuje letní areál, PO-NE 12:00 - 20:00 hod.

 

Sledujte prosím aktuální informace na web. stránkách www.starz.cz nebo na informačním plakátu, tabuli či pokladně plaveckého stadionu.

 


Informace pro návštěvníky

Poslední platící osoba bude z bezpečnostních důvodů do areálu plaveckého areálu vpuštěna nejpozději 1 hodinu před koncem uzavírací doby  !!!


 

 


 

Venkovní areál patří díky svému umístění a rozloze k nejhezčím v republice. Návštěvníci mohou využívat velký 50m bazén (hloubka 1,60m - 2,30m) s osmi dráhami, bazén s tobogánem (hloubka 1,60m), dětský bazén (hloubka 0,50m - 0,80m) s klouzačkou a hradem s dvěma menšími skluzavkami a nakonec i brouzdaliště pro ty nejmenší. 

Venkovní areál disponuje půjčovnou sportovního náčiní, kde si návštěvníci mohou půjčit věci na minigolf, stolní tenis, líný tenis, na basketbal, nohejbal, plážový volejbal a velké zahradní šachy.

 


NOVÁ SLUŽBA PRO NÁVŠTĚVNÍKY:

Nově je možné na pokladně letního areálu plaveckého stadionu ve Strakonicích platit bezkontaktně kartou.

 

 


 

Od 1. června 2021 startuje letní areál. Sledujte prosím aktuální informace na web. stránkách www.starz.cz nebo na informačním plakátu či tabuli plaveckého stadionu.

 

VENKOVNÍ BAZÉN 50m JE VYHŘÍVÁN NA 26°C

DĚTSKÉ VENKOVNÍ BAZÉNY JSOU VYHŘÍVÁNY NA 24°C

 

 

 

 


Kliknutím na obrázek se zobrazí další

Plavecký areál venkovníPlavecký areál venkovníPlavecký areál venkovníPlavecký areál venkovníPlavecký areál venkovníPlavecký areál venkovníPlavecký areál venkovníPlavecký areál venkovníPlavecký areál venkovníPlavecký areál venkovníPlavecký areál venkovníPlavecký areál venkovníPlavecký areál venkovníPlavecký areál venkovníPlavecký areál venkovníPlavecký areál venkovníWebové stránky na míru vytvořil Ondřej Šejvl