STARZ STRAKONICEspráva tělovýchovných a rekreačních zařízení města

Přeskočit navigaci

Plavecký areál venkovní

STAV LETNÍHO AREÁLU PRO TENTO DEN: ZAVŘENO

KRYTÝ BAZÉN TENTO DEN: ZAVŘENO - rekonstrukce střechy

 

 


Informace pro návštěvníky

Poslední platící osoba bude z bezpečnostních důvodů do areálu plaveckého areálu vpuštěna nejpozději 1 hodinu před koncem uzavírací doby  !!!


 

Podmínky vstupu do Letního areálu plaveckého stadionu ve Strakonicích

 

Zakazuje se vstup osobám, které vykazují klinické příznaky onemocnění covid-19 nebo nesplňují, s výjimkou dětí do dovršení 6 let věku, stanovené podmínky v bodě I/16.

Provozovateli se nařizuje u osoby při vstupu do prostor splnění podmínek kontrolovat a osobě se nařizuje mu splnění podmínek podle bodu I/16 prokázat; v případě, že osoba splnění podmínek podle bodu I/16 neprokáže, je provozovatel povinen takovou osobu do uvedených prostor nevpustit,

Bod I/16:

 

!!! Při vstupu do letního areálu budou potřebná potvrzení u pokladny letního areálu kontrolována a bez platného potvrzení nebude návštěvník do letního areálu vpuštěn !!!

 


 

 Venkovní areál patří díky svému umístění a rozloze k nejhezčím v republice. Návštěvníci mohou využívat velký 50m bazén (hloubka 1,60m - 2,30m) s osmi dráhami, bazén s tobogánem (hloubka 1,60m), dětský bazén (hloubka 0,50m - 0,80m) s klouzačkou a hradem s dvěma menšími skluzavkami a nakonec i brouzdaliště pro ty nejmenší. 

Venkovní areál disponuje půjčovnou sportovního náčiní, kde si návštěvníci mohou půjčit věci na minigolf, stolní tenis, líný tenis, na basketbal, nohejbal, plážový volejbal a velké zahradní šachy.

 


NOVÁ SLUŽBA PRO NÁVŠTĚVNÍKY:

Nově je možné na pokladně letního areálu plaveckého stadionu ve Strakonicích platit bezkontaktně kartou.

 

 


 

Od 1. června 2021 startuje letní areál. Sledujte prosím aktuální informace na web. stránkách www.starz.cz nebo na informačním plakátu či tabuli plaveckého stadionu.

 

VENKOVNÍ BAZÉN 50m JE VYHŘÍVÁN NA 26°C

DĚTSKÉ VENKOVNÍ BAZÉNY JSOU VYHŘÍVÁNY NA 24°C

 

 

 

 


Kliknutím na obrázek se zobrazí další

Plavecký areál venkovníPlavecký areál venkovníPlavecký areál venkovníPlavecký areál venkovníPlavecký areál venkovníPlavecký areál venkovníPlavecký areál venkovníPlavecký areál venkovníPlavecký areál venkovníPlavecký areál venkovníPlavecký areál venkovníPlavecký areál venkovníPlavecký areál venkovníPlavecký areál venkovníPlavecký areál venkovníPlavecký areál venkovníWebové stránky na míru vytvořil Ondřej Šejvl