STARZ STRAKONICEspráva tělovýchovných a rekreačních zařízení města

Přeskočit navigaci

Plavecký bazén 25 m a 50 m bazén

KRYTÝ BAZÉN a BAZÉN V NAFUKOVACÍ HALE: otevřeno dle rozpisu provozu

 

 

 PARNÍ LÁZEŇ Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ NENÍ V PROVOZU.

 

 

Sledujte prosím aktuální informace na webových stránkách www.starz.cz  nebo na informačním plakátu, tabuli či na pokladně plaveckého stadionu.

 

Těšíme se na Vás.


Krytý plavecký stadion disponuje 25m dlouhým bazénem se šesti dráhami a startovními bloky jen po jedné straně. Dále se zde nachází parní lázeň, relaxační bazének (teplota vody 36°C) solární louka,  tobogán (86m). Šatny se sprchami jsou zvlášť pro ženy a zvlášť pro muže. Čas využití bazénu se počítá od vstupu do šaten (převzetí zámečku od skříňky na šaty) po opuštění šaten (vrácení zámečku od skříňky na šaty). Zakoupením vstupenky se návštěvník zavazuje dodržovat "Lázeňský řád" a dbát pokynů zaměstnanců pl. stadionu, zvláště pak plavčíka.

 

V nafukovací hale je 50 m bazén s osmi dráhami a startovacími bloky po obou stranách. Vchod do nafukovací haly je přes krytý plavecký stadion. Při východu ze sprch je u schodů na tobogán tabule s nápisem "vstup do nafukovací haly". Projdete okolo 25 m bazénu do tohoto vstupu spojovacího koridoru. Při vstupu do spojovací komory zavřete dveře do spojovacího koridoru a uvolněním tlaku u dveří samotné nafukovací haly vejdete k 50 m bazénu.

 

 

 

   Zpět na hlavní stranu      Image result for asociace plaveckých škol      CAS-2017-clenstvi-web-white-no-frame

 

 


Kliknutím na obrázek se zobrazí další

Plavecký bazén 25 m a 50 m bazénPlavecký bazén 25 m a 50 m bazénPlavecký bazén 25 m a 50 m bazénPlavecký bazén 25 m a 50 m bazénPlavecký bazén 25 m a 50 m bazénPlavecký bazén 25 m a 50 m bazénPlavecký bazén 25 m a 50 m bazénPlavecký bazén 25 m a 50 m bazénPlavecký bazén 25 m a 50 m bazénPlavecký bazén 25 m a 50 m bazénPlavecký bazén 25 m a 50 m bazénPlavecký bazén 25 m a 50 m bazénPlavecký bazén 25 m a 50 m bazénPlavecký bazén 25 m a 50 m bazénPlavecký bazén 25 m a 50 m bazénWebové stránky na míru vytvořil Ondřej Šejvl