STARZ STRAKONICEspráva tělovýchovných a rekreačních zařízení města

Přeskočit navigaci

Baby club

 

Přihlášení do kurzů baby plavání pro školní rok 2019 - 2020 je možné osobně nebo telefonicky - 380 422 761, 602 432 125.


 

 

Milé maminky a milí tatínkové,

vítáme Vás na stránkách našeho baby clubu.

 

První tři roky života dítěte jsou považovány za nejdůležitější roky v životě člověka, kdy dochází k hlavnímu rozvoji citových vazeb, výchovných a pohybových návyků k získání základních dovedností, informací a zkušeností, které budou základním kamenem pro jeho další rozvoj, pak je opodstatněné a velmi rozumné seznámit se s nabídkou a využít všech prostředků, které přispějí ke zdravému a všestrannému vývoji dítěte. Vždyť od nepaměti platí, že "co se v mládí naučíš ..."

Ke každému děťátku přistupujeme individuálně a celá výuka probíhá formou hry, doprovázené písničkami a říkankami. V bazénu používáme barevné hračky a pomůcky. Maminky v našem baby clubu se těší na pravidelná setkání, navazují nová přátelství a často se scházejí i mimo club. Chodí k nám také tatínkové, kteří jsou rádi, že mohou zažít krásné chvíle při společně stráveném aktivním odpočinku se svým potomkem.

V baby clubu maminkám nabízíme možnost naučit se dobře rozumět svému dítěti, správně je nosit a bezpečně s ním manipulovat na suchu i ve vodě a vychutnávat si tak pocity štěstí s miminkem. Vždy respektujeme psychomotorický vývoj dítěte a veškeré pohybové aktivity ve vodě i na suchu z něj vycházejí. Naše kurzy vedou odborně vyškolení instruktoři, kteří vlastní certifikát o absolvování akreditovaného kurzu MŠMT a ovládají metodiku a didaktiku plavání, a to jak s kojenci, batolaty, dětmi v předškolním věku, ale i s dospělými.


Kliknutím na obrázek se zobrazí další

Baby clubBaby clubBaby clubBaby clubBaby clubBaby clubBaby clubBaby clubBaby clubBaby clubBaby clubBaby clubBaby clubBaby clubBaby clubBaby clubBaby clubBaby clubBaby clubBaby clubBaby clubBaby clubBaby clubBaby clubBaby clubBaby clubBaby clubBaby clubBaby clubWebové stránky na míru vytvořil Ondřej Šejvl