STARZ STRAKONICEspráva tělovýchovných a rekreačních zařízení města

Přeskočit navigaci

Plavecký bazén krytý

KRYTÝ BAZÉN: ZAVŘENO

STAV LETNÍHO AREÁLU PRO TENTO DEN:   OTEVŘENO

 

UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY


Krytý bazén je uzavřen předběžně z technických důvodu (rekonstrukce střechy) do 30. 11. 2021.

Z důvodu uzavření krytého bazénu se prodlužuje sezóna otevřeného vyhřívaného 50m bazénu ve venkovním areálu plaveckého stadiónu do 30. září s možností dalšího prodloužení v případě příznivého počasí. V tomto období nebudou k dispozici dětské bazény (brouzdaliště a tobogánový bazén) s vyjímkou mimořádně příznivého počasí.

Děkujeme za pochopení.

 


 

 

 

 

Vážení návštěvníci,                                                       

z důvodu mimořádných opatření vlády ČR vás žádáme, aby jste na plaveckém stadionu v prostorách pokladny, vstupní haly a šaten používali roušky, respirátory či jiné ochrany dýchacích cest (týká se i dětí).

Dodržujte co největší odstupy od ostatních návštěníků (min. 2m) ve sprchách, šatnách a ve společných prostorách plaveckého stadionu.

Ve sprchách a v prostorech koupací haly roušky nejsou povinné.

 

Dále upozorňujeme návštěvníky, že je UZAVŘEN vchod na balkon a tribunu - (platí do odvolání)

 

Maximální kapacita návštěvníků v bazénu:    60 osob

 

Děkujeme vám za pochopení

 


Krytý plavecký stadion disponuje 25m dlouhým bazénem se šesti dráhami a startovními bloky jen po jedné straně. Dále se zde nachází parní lázeň, relaxační bazének (teplota vody 36°C) solární louka,  tobogán (86m). Šatny se sprchami jsou zvlášť pro ženy a zvlášť pro muže. Čas využití bazénu se počítá od vstupu do šaten (převzetí zámečku od skříňky na šaty) po opuštění šaten (vrácení zámečku od skříňky na šaty). Zakoupením vstupenky se návštěvník zavazuje dodržovat "Lázeňský řád" a dbát pokynů zaměstnanců pl. stadionu, zvláště pak plavčíka.

 

 

 

 

   Zpět na hlavní stranu      Image result for asociace plaveckých škol      CAS-2017-clenstvi-web-white-no-frame

 

 


Kliknutím na obrázek se zobrazí další

Plavecký bazén krytýPlavecký bazén krytýPlavecký bazén krytýPlavecký bazén krytýPlavecký bazén krytýPlavecký bazén krytýPlavecký bazén krytýPlavecký bazén krytýPlavecký bazén krytýPlavecký bazén krytýPlavecký bazén krytýPlavecký bazén krytýPlavecký bazén krytýPlavecký bazén krytýPlavecký bazén krytýWebové stránky na míru vytvořil Ondřej Šejvl