STARZ STRAKONICEspráva tělovýchovných a rekreačních zařízení města

Přeskočit navigaci

Plavecký bazén krytý

 

Krytý plavecký stadion disponuje 25m dlouhým bazénem se šesti dráhami a startovními bloky jen po jedné straně. Dále se zde nachází parní lázeň, relaxační bazének (teplota vody 36°C) solární louka,  tobogán (86m). Šatny se sprchami jsou zvlášť pro ženy a zvlášť pro muže. Čas využití bazénu se počítá od vstupu do šaten (převzetí zámečku od skříňky na šaty) po opuštění šaten (vrácení zámečku od skříňky na šaty). Zakoupením vstupenky se návštěvník zavazuje dodržovat "Lázeňský řád" a dbát pokynů zaměstnanců pl. stadionu, zvláště pak plavčíka.

 

 

Přihlášení do nových kurzů pro neplavce - školní rok 2019/2020 bude možný v srpnu 2019, a to formou SMS zprávy, na tel. číslo 775 258 771 - Michaela Boučková.

 

 

 

 

   Zpět na hlavní stranu            CAS-2017-clenstvi-web-white-no-frame

 

 


Kliknutím na obrázek se zobrazí další

Plavecký bazén krytýPlavecký bazén krytýPlavecký bazén krytýPlavecký bazén krytýPlavecký bazén krytýPlavecký bazén krytýPlavecký bazén krytýPlavecký bazén krytýPlavecký bazén krytýPlavecký bazén krytýPlavecký bazén krytýPlavecký bazén krytýPlavecký bazén krytýPlavecký bazén krytýPlavecký bazén krytýWebové stránky na míru vytvořil Ondřej Šejvl